Przy czym może laminina pomóc…
Niektórzy sugerują, iż latwiej byłoby zestawić listę problemów zdrowotnych, przy których Laminine nie potrafiłaby nic wskórać.

Z punktu widzenia patomechanizmów chorób – można sobie przynajmniej od strony „naukowej” wyobrazić bardzo szerokie pole zastosowań. Spójrzmy choćby na FGF (Fibroblast Growth Factor – czynnik wzrostu fibroblastów), uznawany przez większość klinicystów za klucz do zrozumienia fenomenu działania lamininy.

Laminina jest „naturalą substancją” szeroko rozpowszechnioną w świecie fauny, ale też i u homo sapiens.
Jednak produkcja lamininy nie trwa w „życiu osobniczym” wiecznie; po osiągnięciu pewnej „dojrzałości” organizm wstrzymuje produkcję. Dla ludzi jest to wiek 21 lat.

Żeby zrozumieć konsekwencje – należy sobie uświadomić mechanizm działania lamininy. Klinicyści twierdzą, że kluczem jest funkcja kopleksu FGF (czynnika wzrostu fibroblastów).

FGF, jako część składowa lamininy ma być właśnie tym faktorem, który jest odpowiedzialny za stworzenie „naturalnego środowiska” pod rozwój i wzrost młodych organizmów.

Czyli – sprawne różnicowanie wszelkiego typu komórek, wspieranie ich witalności, zabezpieczanie dla układu nerwowego i psyche warunków pod szybką naukę i wypoczynek, zdrowy sen itd.

Obserwując dzieci zauważamy, że wszelkiego typu procesy regeneracyjne przebiegają u nich znacznie szybciej oraz – bardziej skutecznie. Często nie pozostawiając śladów przebytych niedomagań.

Nauce udało się rozszyfrować mechanizm tego fenomenu – FGF potrafi odnaleźć oraz „pobudzić” do aktywności nieaktywne komórki macierzyste organizmu (fibroblasty), które – w zależności od „lokalnych potrzeb” stwarzają naturalne warunki pod przywrócenie wyjściowego stanu zdrowia i homeostazy (samoregulacji procesów zdrowotnych).

Ten sam fenomen można jednak wykorzystać w wieku dojrzałym, podając unikalny preparat Laminine razem z zawartym w nim FGF.

Radiologom udało się potwierdzić wzmożoną aktywność FGF w regionach organizmu, które wymagały regeneracji.
W aktualnym rozumieniu farmakokinetyki – zawarte w Laminine substraty (m.in. 22 esencjalne aminokwasy, kompleksy białek rybich oraz roślinnych) zabezpieczają substraty pod regenerację; natomiast FGF stwarza środowisko, w którym proces ten nabiera zupełnie innego przebiegu.

W trakcie spotkań z naukowcami za strony Lifepharm Global Network pojawiało się zawsze 9 powtarzających się aspektów / benefitów, wynikających ze wspomagania organizmu preparatem Laminine.

A- Antiaging.

B- Brain (pamięć, szybkie uczenie się, potencjał koncentracji).

C- Collagen (jakość i wygląd skóry oraz tkanki łącznej, lepsza budowa kości).

D- DEHA (hormon witalności, libido).

E- Energy (energia w życiu codziennym, więcej z życia w czasie wolnym, lepsze osiągnięcia sportowe).

F- Fast Muscle Recovery (szybka regeneracja mięśni, zarówno w sensie wspomagania organizmu po urazie, jak i – znacznie lepsze osiągnięcia sportowe).

S- Stress. Laminia działa skutecznie na obniżenie poziomu kortyzolu w organizmie.

S- Sleep. Laminina wspomaga jakość snu, w szczegolności poprzez wzmocnienie fazy REM.

S- Serotonin. Badania naukowe potrafiły wykazać, że spożywanie lamininy wywołuje u osób korzystających z suplementu efekty zbliżone do zażywania preparatów serotoniny i/lub dopaminy (lekkie działanie antydepresyjne, fenomen power-women).

Feedback ze strony konsumentów wskazuje na pozytywny wpływ stosowania lamininy na problem nadwagi.

Nowe studia kliniczne dowodzą – laminina potwierdziła swoje pozytywne właściwości przy lekkich formach diabetes.

Niezależnie od tego – regularne stosowanie lamininy prowadzi do „biologicznego odmłodzenia” całego organizmu, do widocznych dla oka efektów w zakresie skóry, paznokci i włosów (Health & Beauty).

Więcej informacji na temat efektów działania Laminine już wkrótce.

Skorzystajcie Państwo z tej szansy!